Małgorzata Socha w bikini na odważnym zdjęciu. Pochwaliła się efektami treningów. "Wow! Ale figura! Zazdroszczę i podziwiam"

Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazuje się w takim wydaniu. Tym razem gwiazda pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem, na którym ubrana jest w bikini. Dzięki temu możemy podziwiać świetną i wysportowaną sylwetkę gwiazdy.

Małgorzata Socha regularnie zdradza na swoim Instagramie, jak dba o figurę. Gwiazda bardzo często publikuje zdjęcia bądź też krótkie nagrania, zrobione podczas jej treningów. Aktorka głównie biega. Tym razem pochwaliła się na Instagramie efektami swoich ciężkich i regularnych treningów. Wow! Od razu widać, że Małgorzata Socha nie obija się na treningach.

Zobacz wideo

Małgorzata Socha na odważnym zdjęciu w bikini chwali się swoją rewelacyjną sylwetką

Małgorzata Socha opublikowała ostatnio na swoim Instagramie jedno z jej wakacyjnych zdjęć. Aktorka ubrana jest jedynie w bikini. Uwagę zwracają nie tylko piękne krajobrazy, ale przede wszystkim rewelacyjna sylwetka gwiazdy. Rzadko kiedy widujemy ją w takim wydaniu! Jak widać, Małgorzata Socha może się pochwalić świetną i lekko umięśnioną sylwetką. 

Moje wspomnienie. Najbardziej żenująca sesja na SUPie - wbrew panującym trendom. A kto powiedział, że będzie łatwo. Tuż przy brzegu.

- napisała Małgorzata Socha w opisie do zdjęcia.

 

Małgorzata Socha pokazała swoją wysportowaną sylwetkę. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Zdjęcie, na którym gwiazda zaprezentowała się w bikini, zdobyło ogromną liczbę lajków i pozytywnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

Wow! Ale figura! Zazdroszczę i podziwiam.
Kto by tam nam SUP patrzył. Jaka figura. Wow!
Ależ zgrabna.
Figura idealna. I mówię jako kobieta, nie ma się do czego przyczepić, można tylko pozazdrościć (ale tak pozytywnie).

Wśród licznych pochlebnych komentarzy pojawiły się również te od innych gwiazd, takich jak: Natalia Kukulska czy Sylwia Grzeszczak.

Więcej o: