Małgorzata Kożuchowska w modnym płaszczu. Wiemy, gdzie go kupiła i za ile

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła ostatnio swoich fanów płaszczem, w którym wybrała się na spacer z psami. Jak się okazuje, jest to model polskiej marki. Niestety, jego cena nie należy do najniższych.

Małgorzata Kożuchowska już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i doskonałą orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek regularnie pojawia się w stylizacjach, którymi zachwyca. Dlatego też przez wiele kobiet traktowana jest jako modowa inspiracja. Tym razem Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w pięknym, modnym płaszczu. Wiemy, gdzie go kupiła i za ile.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w modnym płaszczu. Wiemy, gdzie go kupiła i za ile

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami zdjęciami zrobionymi podczas jesiennego spaceru, na który udała się razem z psami.

Zastanawiam się, kto najbardziej cieszy się na spacer - Grey, Mila czy... ja?

- napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

Uwagę zwraca stylizacja aktorki, a przede wszystkim jej obłędny i bardzo modny płaszcz. Jak się okazuje, model ten pochodzi ze sklepu polskiej marki Patrizia Aryton. Płaszcz wyprodukowany jest z suri alpaki i wełny dziewiczej. Dostępny jest we wszystkich rozmiarach oraz w dwóch kolorach: karmelowym i czarnym. Ma klasyczny prosty krój, dodatkowo podszewkę i duży kołnierz. Zapinany jest na guzik oraz pasek. Zapłacimy za niego 3699 zł.

 
Więcej o: