Dagmara z "Królowych życia" pokazała się w samym bikini. Fani zachwyceni jej wyglądem. "Jaka figura"

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie nagranie, które, jak sama twierdzi, nie powinno ujrzeć światła dziennego. Widzimy na nim gwiazdę ubraną jedynie w czarne bikini i dobrze się bawiącą na jachcie razem z przyjaciółkami.

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych i najpopularniejszych postaci programu "Królowe życia". Ku uciesze fanów gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym nie tylko w show, ale również na profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już ponad 955 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Najnowszy filmik gwiazdy robi furorę w sieci. Dagmara Kaźmierska pokazała się bowiem w samym bikini!

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała się w bikini. Zachwyceni fani zasypali ją komplementami

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym widzimy ją dobrze bawiącą się razem z przyjaciółkami. Uwagę zwraca stylizacja gwiazdy. Kobieta ubrana jest bowiem w czarne bikini. W takim wydaniu raczej nie widujemy bohaterki "Królowych życia".

Filmik miał co prawda nie ujrzeć światła dziennego (...).

- przyznała otwarcie na Instagramie Dagmara Kaźmierska.

Nagranie bardzo przypadło do gustu fanom gwiazdy "Królowych życia", czego wyraz dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod wideo. Część z nich zwróciła uwagę na wygląd kobiety, komplementując go. Inni zaś gratulowali pozytywnego podejścia do życia. Oto niektóre z komentarzy internautów:

Biust jak u 20-latki i w dodatku naturalny. Super.
Uwielbiam to. Tak właśnie trzeba żyć!
Jaka figura.
Cudowna.
No i tak się bawią prawdziwe królowe. Piękne.
 
Więcej o: