Anita Sokołowska zachwyca w skórzanej spódnicy z Reserved. Znamy jej cenę. To hit na sezon jesień 2020

Anita Sokołowska po raz kolejny udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i trendów modowych. Aktorka postawiła na spódnicę z materiału imitującego skórę. Ubranie kupicie w sklepach marki Reserved.

Anita Sokołowska jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka znana jest ze swojego wyczucia stylu i doskonałej orientacji w najnowszych i najbardziej gorących trendach. Już nieraz udowodniła, że można wyglądać jak przysłowiowe milion dolarów i nie trzeba wydawać na to fortuny. Nie inaczej było i tym razem. Anita Sokołowska postawiła na modną, skórzaną spódnicę z Reserved. I to był strzał w 10!

Zobacz wideo

Anita Sokołowska zachwyca w modnej, skórzanej spódnicy z Reserved. Znamy jej cenę

Anita Sokołowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją stylizację z niedawnej konferencji prasowej filmu "Jak zostać gwiazdą". Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała obłędnie! Tego dnia postawiła na skórę w wersji total look. Przypominamy, że skórzane ubrania (lub te z materiału imitującego skórę) to hit na sezon jesień 2020.

Anita Sokołowska pojawiła się brązowej skórzanej koszuli z rękawami 3/4. Do nich założyła dłuższą spódnicę w kolorze kości słoniowej. Ubranie wykonane jest z materiału imitującego tak modną obecnie skórę. Charakteru spódnicy dodaje seksowne rozcięcie i efektowne wiązanie w pasie. Całość stylizacji Anita Sokołowska uzupełniła czarnymi szpilkami i małą torebką w tym samym kolorze. 

Spódnica, którą miała na sobie Anita Sokołowska, jest marki Reserved. Dostaniemy ją w sklepie online sieciówki. Kosztuje 139,99 zł.

Zobacz także: Spódnice w kratę z Reserved!

 
Więcej o: