Jennifer Lopez odsłoniła ciało w skąpym stroju. Widać efekty jej ciężkich treningów. "Najbardziej gorąca kobieta na świecie"

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda znowu to zrobiła! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia - efekty sesji dla amerykańskiego tygodnika "Billboard". Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez prezentuje się obłędnie.

Jennifer Lopez pod koniec lipca 2020 roku skończyła 51 lat. Piosenkarka i aktorka nieustannie udowadnia, że wiek to tylko cyfry w dowodzie. Gwiazda prezentuje się bowiem znakomicie! Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej kobieca, ale też lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Formy i figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta.

Jennifer Lopez regularnie publikuje na profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń. I bardzo chętnie chwali się też swoją figurą. Gwiazda co chwila udostępnia na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu. Od razu widać efekty ciężkich treningów

Jennifer Lopez możemy podziwiać na okładce najnowszego wydania amerykańskiego tygodnika "Billboard". Towarzyszy jej Maluma, bardzo popularny kolumbijski piosenkarz, z którym J.Lo nagrała niedawno duet. Zdjęcie pary jest bardzo gorące! Ale równie ciekawie jest też w środku tygodnika. Znajdziemy w nim m.in. zdjęcia Jennifer Lopez. Gwiazda bardzo chętnie chwali się swoją figurą i efektami ciężkich, regularnych treningów. Sami zobaczcie, jak się obecnie prezentuje w skąpym i odważnym stroju:

 

Jennifer Lopez pokazała efekty swojej sesji zdjęciowej. Fani zachwyceni

Jennifer Lopez doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów. Jej zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej dla amerykańskiego tygodnika "Billboard" zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się zachwyty od fanów. 

Najlepsza.
Najbardziej gorąca kobieta na świecie.
Uwielbiam cię. Jesteś tak piękna. Jesteś wspaniała!
Królowa.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Więcej o: