Dagmara z "Królowych życia" pokazała się bez makijażu. "Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs, dramat"

Dagmara Kaźmierska pokazała fanom, jak spędza niedzielny poranek. Dzięki temu na Instagramie gwiazdy możemy podejrzeć, jak wygląda bez makijażu.

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych i najpopularniejszych postaci programu "Królowe życia". Ku uciesze fanów gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym nie tylko w show, ale również na profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już ponad 961 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Tym razem Dagmara Kaźmierska postanowiła pokazać się bez makijażu. Jak wygląda?

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała się bez makijażu

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie, a dokładnie na Instastory krótkie nagranie ze swojego niedzielnego poranka. Gwiazda "Królowych życia" ma na sobie niebieski szlafrok. Jednak największą uwagę zwraca nie stylizacja Dagmary Kaźmierskiej, ale brak makijażu. To naprawdę bardzo rzadki widok!

Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs, dramat. Ale to nie istotne. Później dokleję.

- mówi na nagraniu Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska bez makijażuDagmara Kaźmierska bez makijażu fot. screen: Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska w takim naturalnym wydaniu - kompletnie bez makijażu to naprawdę bardzo rzadki widok. W programie "Królowe życia" oraz na jej profilach w mediach społecznościowych zazwyczaj widujemy ją z pełnym make-upem i gęstymi, przedłużanymi rzęsami. W którym wydaniu wolicie gwiazdę? Bardziej naturalnym czy jednak w makijażu?

Więcej o: