Marcin Prokop zaskoczył metamorfozą. Prezenter pokazał się w długich włosach. "O żesz!"

Marcin Prokop zaskoczył kompletnie nową fryzurą. Co prawda to tylko chwilowa charakteryzacja, ale efekt jest naprawdę niezły. Sami zobaczcie i się przekonajcie.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich prezenterów. Najczęściej możemy go podziwiać na antenie jako prowadzącego poranny program "Dzień dobry TVN", ale nie tylko. Gwiazdor może się pochwalić naprawdę ogromną rzeszą fanów - na Instagramie obserwuje go ponad 569 tysięcy osób z całej Polski, a liczba ta stale rośnie. Marcin Prokop zaskoczył ostatnio swoich obserwujących. Prezenter opublikował bowiem na Instagramie zdjęcie, na którym ma kompletnie nową fryzurę - długie włosy.

Zobacz wideo

Marcin Prokop i jego zaskakująca metamorfoza. Prezenter pokazał się w długich włosach

Marcin Prokop w weekend opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaskoczył swoją nową fryzurą. Prezenter ma długie włosy. Nie napisał co prawda, jaki jest cel tej metamorfozy, ale można się domyślać, że jest to tylko charakteryzacja na potrzeby pracy. Jak wam się podoba Marcin Prokop z długimi włosami i w takim ostrzejszym wydaniu?

Wysłałem CV z tym zdjęciem do zespołu Scorpions - myślicie, że oddzwonią...?

 - napisał żartobliwie Marcin Prokop.

 

Marcin Prokop pokazał się w długich włosach. Zachwyceni fani zasypali go komplementami

Marcin Prokop raczej nie spodziewał się, że jego zdjęcie, na którym zaprezentował się w długich włosach, spotka się z tak dużym odzewem wśród jego fanów. Z ich komentarzy wynika, że takie ostrzejsze wydanie prezentera bardzo przypadło im do gustu. Oto niektóre z ich komentarzy:

O żesz!
Uwielbiam ten rodzaj poczucia humoru.
Nieźle.
Niezła stylówa.
Więcej o: