Ten kultowy tusz do rzęs uwielbiają gwiazdy oraz makijażyści. Teraz kupicie go na promocji w Rossmannie za mniej niż 20 zł

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Używają go również profesjonalni makijażyści z całego świata. Teraz możecie go kupić dużo taniej na promocji w Rossmannie.

Rossmann ruszył właśnie z tak uwielbianą przez wiele kobiet promocją. Od kilku dni kosmetyki do makijażu kupimy dużo taniej. Niektóre z nich przecenione są nawet o 60 procent! Jednym z tych produktów jest tak uwielbiany, kultowy już tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie. Ile obecnie kosztuje? Jakie ma właściwości i jakie daje efekty ta niezwykle popularna maskara do rzęs? Odpowiedź w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo

Rossmann promocja. Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie kupimy teraz dużo taniej. Znamy jego cenę

Rossmann wystartował właśnie ze swoją wielką promocją. Obowiązuje ona przez dwa tygodnie: od piątku, 16 października do soboty, 31 października. Obejmuje wybrane kosmetyki do makijażu, w tym te najbardziej lubiane i popularne. Promocja dotyczy produktów znajdujących się w ofercie zarówno stacjonarnych sklepów Rossmann, jak również online. To doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy swoich ulubionych kosmetyków do makijażu bądź też przetestować nowe.

W ramach obecnej promocji w Rossmannie tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie kupimy dużo taniej. Jego regularna cena to 36,99 zł za 9 ml. Teraz kupimy go za zaledwie 14,79 zł.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie - właściwości. Jakie daje efekty?

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie to już kultowy produkt do makijażu. Szaleją za nim i zagraniczne gwiazdy, i polskie. Co więcej, to właśnie ten tusz do rzęs bardzo często wybierają najlepsi makijażyści z całego świata i to już od wielu, wielu lat. Nic dziwnego! Maskara ta daje naprawdę spektakularne efekty.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie ma za zadanie przede wszystkim nadać rzęsom maksymalną objętość oraz gęstość. Co ważne, szybko schnie, jest trwały, nie skleja włosków i nie rozmazuje się. Wyposażony jest w klasyczną szczoteczkę z włosia od Max Factor oraz w unikatowa formułę Dramatic Volume. Jak zapewnia producent:

Produkt pogrubia rzęsy o niewiarygodne 300 %, jednocześnie doskonale je rozdzielając. Nie skleja rzęs i nie kruszy się, dając ci pewność na wiele godzin.

Warto zwrócić uwagę, że tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie doskonale nadaje się również dla osób o wrażliwych oczach i tych, które noszą szkła kontaktowe. Jest bezzapachowy i nie podrażnia.

Więcej o: