Monika Mrozowska jest w ciąży. Pokazała się w bikini. "Wygląda pani jak nastolatka!"

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Aktorka obecnie wypoczywa we Włoszech i chętnie chwali się swoimi ciążowymi krągłościami. Jej ostatnie zdjęcie robi furorę wśród fanów.

Monika Mrozowska swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim grze w niezwykle popularnym serialu, pt. "Rodzina zastępcza", emitowanym na Polsacie. Aktorka zadebiutowała w nim w 1999 roku i grała przez kolejnych 10 lat.

Monika Mrozowska, która jest już matką trójki dzieci, przyznała niedawno, że spodziewa się kolejnego potomstwa. Gwiazda jest w ciąży! Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco, o czym mogą świadczyć jej najnowsze zdjęcia. Uroczy widok!

Zobacz wideo

Monika Mrozowska jest w ciąży. Aktorka pokazała się w bikini

Monika Mrozowska od jakiegoś czasu przebywa na rajskich wakacjach na Sardynii. Aktorka bardzo chętnie relacjonuje swój wypoczynek na Instagramie. Dzięki temu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Ale nie tylko!

Monika Mrozowska chętnie chwali się również swoimi ciążowymi krągłościami. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją ubraną w żółte bikini. Aktorka wygląda rewelacyjnie! Widać, że ciąża bardzo jej służy. Piękny widok. 

 

Monika Mrozowska chwali się ciążowymi krągłościami. Zachwyceni fani zasypiali ją komplementami

Pod zdjęciem, na którym Monika Mrozowska zaprezentowała swoje ciążowe krągłości, od razu posypały się pochlebne słowa od fanów aktorki.

Gratulacje kochana! Wyglądasz cudownie!
Piękny brzuchol. Ja nie wyglądałam tak super (...).
Jaka piękna mama.
Pani Moniko wygląda pani jak nastolatka.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Więcej o: