Kasia Cichopek zachwyca swoją jesienną stylizacją. Postawiła na najmodniejszy fason płaszcza. To hit na Instagramie!

Kasia Cichopek po raz kolejny udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i mody. Tym razem aktorka postawiła na modny płaszcz z baranka i to był strzał w 10! Takie ubranie jest nie tylko trendy, ale też bardzo stylowe i ciepłe.

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 410 tysięcy osób z całej Polski. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje. Tym razem gwiazda zachwyciła swoimi jesiennymi ubraniami. Największą furorę wśród nich robi modny płaszcz z baranka. To hit na sezon jesień 2020!

Zobacz wideo

Kasia Cichopek w jesiennej stylizacji. Postawiła na modny płaszcz z baranka. To hit na sezon jesień 2020

Kasia Cichopek, jak to ma w zwyczaju, zaprezentowała na Instagramie swoją jesienną stylizację.

Dziś otulam się moim misiem (...).

- napisała Kasia Cichopek.

Tego dnia aktorka postawiła na casualową i ciepłą stylizację. Kasia Cichopek miała na sobie jasne spodnie dżinsy o modnym, szerokim kroju. Do tego ciepły sweter z golfem oraz białe sportowe buty. Całość swojej stylizacji uzupełniła efektownymi, kolorowymi skarpetkami i małą, piękną torebkę. Jednak pierwsze skrzypce grał modny płaszcz z baranka. Kasia Cichopek postawiła na beżowy kolor, który idealnie komponował się z resztą jesiennej stylizacji.

Kurtki i płaszcze z baranka cieszą się ogromną popularnością już od zeszłego sezonu. Nic dziwnego, że tak chętnie noszą je polskie gwiazdy. Takie okrycia wierzchnie są nie tylko modne, ale też ciepłe i bardzo stylowe. W tym sezonie jesień 2020 najlepiej postawić na kurtki i płaszcze z jasnego baranka w kolorach: biały, szary i beżowy. Takie okrycie wierzchnie już samo w sobie zwraca na siebie uwagę, także nie potrzebuje efektownych dodatków. Niech gra pierwsze skrzypce w jesiennej stylizacji.

 
Więcej o: