Edyta Górniak pokazała się topless. Fani pod ogromnym wrażeniem. "Jedna z najpiękniejszych kobiet świata"

Edyta Górniak zaskoczyła swoich fanów odważnym zdjęciem. Na fotografii widzimy prawie nagą piosenkarkę, która swoje piersi zasłania jedynie dłońmi. Fani nie mogli wyjść z zachwytu.

Edyta Górniak może się pochwalić naprawdę ogromną rzeszą fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 420 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Piosenkarka bardzo chętnie dzieli się z internautami nie tylko swoim życiem zawodowym, ale również prywatnym. Tym razem gwiazda mocno zaskoczyła fanów, publikując bardzo odważne zdjęcie, na którym jest topless. Edyta Górniak doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Gwiazda raz na jakiś czas wrzuca podobne zdjęcia, które robią furorę na jej Instagramie.

Zobacz wideo

Edyta Górniak topless na odważnym zdjęciu. Fani zachwyceni

Edyta Górniak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ubrana jest jedynie w dżinsowe shorty, a na głowie ma pióropusz indiański. Swoje nagie piersi piosenkarka zasłoniła dłońmi. Edyta Górniak swoje odważne zdjęcie opatrzyła tajemniczym wpisem:

Trzech rzeczy nie udaje się zbyt długo ukrywać: Księżyca, Słońca i Prawdy.

Odważne zdjęcie Edyty Górniak zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pochlebnych komentarzy. Część internautów skupiła się na opisie do fotografii, jednak zdecydowana większość zwróciła uwagę na wygląd gwiazdy, komplementując go. Oto niektóre z ich komentarzy:

Jedna z najpiękniejszych kobiet świata.
Zazdroszczę urody.
Jesteś Edi Ideałem pod każdym względem. Kocham cię bardzo.
Obłędna, piękna, niepowtarzalna... To cała Edi.
Ale figura.
 
Więcej o: