Alicja Bachleda-Curuś i jej nowa fryzura. Gwiazda obcięła włosy. "Super zmiana"

Alicja Bachleda-Curuś postawiła na delikatną zmianę w wyglądzie. Aktorka obcięła swoje długie włosy - teraz sięgają jej do ramion.

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka od lat wierna jest swoim długim włosom i ich naturalnemu kolorowi, którym jest ciemny blond. 

Tym razem aktorka najwidoczniej zapragnęła zmiany. Jej efektami podzieliła się na Instagramie. Co prawda zmiana jest naprawdę subtelna, ale za to jaki efekt. Fryzura aktorki nabrała objętości i wygląda pięknie.

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curuś i jej nowa fryzura. Aktorka obcięła włosy. Fani zachwyceni

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. 

Czas na zmiany.

- napisała na Instagramie aktorka.

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się na podcięcie swoich włosów, które teraz sięgają jej do ramion. Kolor pozostał bez zmian - naturalny, ciemny blond. Jak widać, to było tylko lekkie odświeżenie fryzury, ale za to jaki efekt. Włosy aktorki lekko się układają i sprawiają wrażenie zdrowszych i z większą objętością.

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Zdjęcie, na którym Alicja Bachleda-Curuś zaprezentowała swoją nową fryzurę, bardzo przypadło im do gustu, czego wyraz dali w licznych lajkach i pochlebnych komentarzach. Oto niektóre z nich:

Prawdziwie piękna.
Najskromniejsza i najpiękniejsza polska aktorka.
Jak zawsze pięknie, świeżo i dziewczęco.
Super zmiana.
Więcej o: