Hitowy tusz do rzęs na promocji w Rossmannie. Kupicie go za mniej niż 16 zł

Rossmann ma w swojej obecnej ofercie promocyjnej tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational. Maskarę tę uwielbiają kobiety na całym świecie. Dzięki niej mają długie i precyzyjnie rozdzielone rzęsy.

Rossmann ruszył niedawno z tak uwielbianą przez wiele kobiet promocją. Od kilku dni kosmetyki do makijażu kupimy dużo taniej. Niektóre z nich przecenione są nawet o 60 procent! Jednym z tych produktów jest tak uwielbiany przez kobiety na całym świecie tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational. Ile obecnie kosztuje? Jakie ma właściwości i jakie daje efekty ta niezwykle popularna maskara do rzęs? Odpowiedź w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo

Rossmann promocje - tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational kupicie teraz dużo taniej. Znamy cenę maskary

Promocje w Rossmannie to doskonała okazja na uzupełnienie zapasów w swoich ulubionych kosmetykach do makijażu bądź też na przetestowanie nowości. Obecna oferta rabatowa trwa od piątku, 16 października do soboty, 31 października. Dotyczy wybranych produktów zarówno w sklepach stacjonarnych sieci Rossmann, jak również w drogerii online.

Dzięki obecnej promocji hitowy tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational kupimy teraz dużo taniej. Jego cena regularna to 37,99 zł. Teraz zaś dostaniemy go za zaledwie 15,19 zł.

Tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational - właściwości. Jakie daje efekty?

Tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational jest uwielbiany przez wiele kobiet na całym świecie. Nic dziwnego! Maskara ta ma za zadanie wydłużyć i maksymalnie zwiększyć objętość rzęs. Co ważne, jednocześnie też rozdziela je i nie powoduje ich sklejania. 

Tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational wyposażony jest w unikalną szczoteczkę w kształcie wachlarza wraz z wypustkami o różnej długości. To właśnie dzięki niej idealnie rozczesuje rzęsy i je precyzyjnie wydłuża, nie pozostawiając grudek. Maskarę charakteryzuje również lekka formuła. 

Więcej o: