Hitowy tusz do rzęs na promocji w Rossmannie. Kupicie go za mniej niż 15 zł

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie kupimy teraz dużo taniej na promocji w Rossmannie. Ale spieszcie się! Ta oferta rabatowa potrwa już tylko kilka dni.

Rossmann ruszył jakiś czas temu z tak uwielbianą przez wiele kobiet promocją. Od ponad tygodnia kosmetyki do makijażu kupimy dużo taniej. Niektóre z nich przecenione są nawet o 60 procent! To doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy w swoich ulubionych kosmetykach do makijażu, a także przetestować jakieś nowości.

Na promocji w Rossmannie kupimy obecnie tak uwielbiany przez kobiety na całym świecie tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie. Ile teraz kosztuje po obniżce? Jakie ma właściwości i jakie daje efekty ta niezwykle popularna maskara do rzęs? Odpowiedź w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo

Rossmann promocje. Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie kupimy teraz dużo taniej. Znamy jego cenę

Rossmann wystartował niedawno ze swoją wielką promocją. Obowiązuje ona przez dwa tygodnie: od piątku, 16 października do soboty, 31 października. Czyli pozostało już tylko kilka dni! Promocja obejmuje wybrane kosmetyki do makijażu, w tym te najbardziej lubiane i popularne. Dotyczy produktów znajdujących się w ofercie zarówno stacjonarnych sklepów Rossmann, jak również online. 

W ramach obecnej promocji w Rossmannie tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie kupimy dużo taniej. Jego regularna cena to 36,99 zł za 9 ml. Teraz kupimy go za zaledwie 14,79 zł. Ten tusz uwielbiają gwiazdy na całym świecie i stosują najbardziej popularni makijażyści.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie - właściwości. Jakie daje efekty?

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie to już kultowy produkt do makijażu. Szaleją za nim i zagraniczne gwiazdy, i polskie. Co więcej, to właśnie ten tusz do rzęs bardzo często wybierają najlepsi makijażyści z całego świata i to już od wielu, wielu lat. Nic dziwnego! Maskara ta daje naprawdę spektakularne efekty.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie ma za zadanie przede wszystkim nadać rzęsom maksymalną objętość, grubość oraz gęstość. Co ważne, szybko schnie, jest trwały, nie skleja włosków i nie rozmazuje się. Wyposażony jest w klasyczną szczoteczkę z włosia od Max Factor oraz w unikatowa formułę Dramatic Volume. 

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie doskonale nadaje się również dla osób o wrażliwych oczach i tych, które noszą szkła kontaktowe. Jest bezzapachowy i nie podrażnia.

Więcej o: