Blanka Lipińska na odważnym zdjęciu. Pozuje w samym bikini i chwali się umięśnionym brzuchem. "Bosko wyglądasz"

Blanka Lipińska w ramach wakacyjnych wspomnień opublikowała na Instagramie bardzo gorące zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w samym bikini. Uwagę zwraca jej płaski i lekko umięśniony brzuch.

Blanka Lipińska to jedna z tych gwiazd, dla której nie ma tematów tabu. I niezależnie od tego, czy dotyczą one innych ludzi, czy jej samej. Popularna pisarka i autorka bestsellerowej powieści pt. "365 dni" jakiś czas temu otwarcie przyznała, że udało się jej mocno schudnąć, w sumie prawie aż 30 kg. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz regularnym treningom. Nic dziwnego, że gwiazda teraz bardzo chętnie chwali się swoją szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska na odważnym zdjęciu. Pozuje w samym bikini i chwali się umięśnionym brzuchem

Blanka Lipińska najwyraźniej zatęskniła za wakacjami. Gwiazda opublikowała bowiem na swoim Instagramie dawne zdjęcie zrobione podczas jednej z jej podróży. Uwagę zwraca płaski, lekko umięśniony brzuch gwiazdy! 

Autorka "365 dni" nigdy nie ukrywała, że na swoją sylwetkę ciężko pracowała. Efekty widać gołym okiem!

Chyba czas na podróż.

- napisała na swoim Instagramie Blanka Lipińska.

 

Blanka chwali się figurą. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Blanki Lipińskiej. Gwiazda w takim odważnym wydaniu bardzo przypadła im do gustu, czego wyraz dali w licznych lajkach i pozytywnych komentarzach. Oto niektóre z nich:

Bosko wyglądasz.
Jakie foto.
Ja cieeee.
Więcej o: