Pamiętacie Jolę Rutowicz z "Big Brothera"? Skończyła z wyzywającym wizerunkiem i dziś jest nie do poznania!

Jola Rutowicz zasłynęła jako jedna z najbardziej wyróżniających się uczestniczek reality show "Big Brother". Przez jakiś czas celebrytka chętnie korzystała ze swojej popularności, jednak kilka lat temu zniknęła. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i nie przypomina dawnej siebie.

Jolanta Rutowicz zadebiutowała na szklanym ekranie jesienią w 2007 roku, kiedy to wzięła udział w bardzo popularnym wówczas reality show "Big Brother" (w jego czwartej edycji). Celebrytka razem z innymi osobami zamieszkała w Domu Wielkiego Brata, gdzie 24 godziny na dobę byli nagrywani i podglądani przez widzów.

Zobacz wideo

Jola Rutowicz z "Big Brothera" - co się z nią teraz dzieje? Jak wygląda?

Jola Rutowicz od samego początku budziła skraje emocje: jedni ją uwielbiali, inni zaś nienawidzili. Kobieta zdecydowanie wyróżniała się od innych uczestników. Jej cechami charakterystycznymi były długie, kolorowe tipsy, różowy błyszczyk na ustach, wyzywające ubrania oraz pluszowy koń. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Jola Rutowicz zyskała jeszcze większą popularność, brylując na ściankach. Dość szybko jednak zniknęła z życia publicznego.

Kilka lat temu Jola Rutowicz skończyła z pojawianiem się na ściankach w Polsce i przeprowadziła do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś (dokładnie w Miami). Ku uciesze swoich fanów kobieta wciąż jest jednak dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Obecnie pracuje jako fotomodelka i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami.

Jola Rutowicz od czasu, kiedy zniknęła z polskiego show-biznesu, przeszła ogromną metamorfozę. Długie, kruczoczarne włosy poszły w niepamięć. Jola Rutowicz postawiła na blond. Zrezygnowała również ze swoich wcześniejszych największych znaków rozpoznawczych: mocnego makijażu oraz z wyzywających stylizacji