Anna Mucha na odważnym zdjęciu. Fani zachwyceni. "Pięknie wyglądasz"

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie - wspomnienie z jednego z jej wakacyjnych wyjazdów. Największą uwagę zwracają nie piękne widoki, ale sama aktorka, która do fotografii pozuje nago.

Anna Mucha to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 813 tysięcy osób. Aktorka uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Tym razem opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym jest topless.

Zobacz wideo

Anna Mucha topless na odważnym zdjęciu. Fani zachwyceni

Anna Mucha już wiele razy pokazywała, że nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Tym razem aktorka pochwaliła się na Instagramie prywatną fotografią, zrobioną podczas jednego z jej wyjazdów do rajskich krajów. Na zdjęciu widzimy piękną plażę i turkusową wodę, jednak to nie to zwraca największą uwagę. Anna Mucha pozuje bowiem do zdjęcia topless. 

Sorry Siostry! Wiem, że są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością... tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalności”, że aż się ucieszyłam, że Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! Ja też chcę!

- czytamy w opisie do odważnego zdjęcia Anny Muchy.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Anny Muchy na tak odważne zdjęcie aktorki. Fotografia zdobyła ogromną liczbę lajków oraz pochlebnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

Piękna.
Kuszące.
Ale boska opalenizna i ciałko również.
Pięknie wyglądasz.
 
Więcej o: