Ten płaszcz to hit Instagrama. Na jego punkcie oszalały gwiazdy. Kupicie go w Zarze

Zara ma obecnie w swojej ofercie modny płaszcz ze sztucznego baranka. Takie okrycie wierzchnie jest nie tylko ciepłe i praktyczne, ale też bardzo stylowe oraz efektowne.

Zara to jedna z najbardziej popularnych sieciówek, i to nie tylko w Polsce. Na czym polega fenomen tego sklepu? Przede wszystkim na tym, że kupimy w nim modne ubrania, nie wydając na to fortuny. Zara bowiem na bieżąco wprowadza do swojej oferty rzeczy, które lansują światowej sławy projektanci mody.

Zobacz wideo

Zara sprzedaje modny płaszcz ze sztucznego baranka. To hit na sezon jesień 2020

Zara ma obecnie w swojej ofercie niezwykle modny płaszcz ze sztucznego baranka. Takie okrycie wierzchnie to hit na sezon jesień 2020. Kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka cieszą się niesłabnącą popularnością już od zeszłego sezonu, kiedy to na ich punkcie wprost oszalały gwiazdy, zarówno polskie, jak również zagraniczne. Takie okrycie wierzchnie jest nie tylko praktyczne, bo ciepłe, ale również stylowe i bardzo efektowne. W takiej kurtce czy płaszczu typu sztuczny baranek nie przejdziesz ulicą niezauważona!

Zara sprzedaje obecnie płaszcz ze sztucznego baranka za 299 zł. Okrycie wierzchnie dostępne jest we wszystkich rozmiarach, ale tylko w jednym kolorze - ecru. Płaszcz ma wysoki kołnierz i dodatkowo kaptur, dzięki czemu idealnie sprawi się na chłodne i deszczowe dni. Z przodu ma naszyte kieszenie, a zapinany jest na wygodny metalowy suwak.

Płaszcz ze sztucznego baranka - ZaraPłaszcz ze sztucznego baranka - Zara fot. screen: zara.com.pl

Już w zeszłym sezonie gwiazdy wprost oszalały na punkcie płaszczy i kurtek ze sztucznego baranka. Jedną z nich jest Kasia Cichopek, która tym razem postawiła na beżowy kolor.  

Więcej o: