Kendall Jenner odtworzyła zdjęcie Pameli Anderson. W ten sposób chce zachęcić do udziału w wyborach

Kendall Jenner podczas tegorocznego Halloween przebrała się za główną postać filmu "Żyleta", którą w 1996 roku zagrała sama Pamela Anderson. Przy okazji modelka zaapelowała do swoich fanów, aby wzięli udział w wyborach prezydenckich, które już w najbliższy wtorek.

W najbliższy wtorek, 3 listopada, odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Gwiazdy robią, co mogą, aby zachęcić swoich rodaków do głosowania. Do apelu dołączyła właśnie Kendall Jenner. I zrobiła to w bardzo oryginalny sposób. W jaki? Sami zobaczcie.

Zobacz wideo

Kendall Jenner odtworzyła kultowe zdjęcie Pameli Anderson. Zachęca do udziału w wyborach prezydenckich

Kendall Jenner 3 listopada skończy 25 lat. Z tej okazji modelka już wyprawiła swoje huczne urodziny, na której pojawiło się wiele gwiazd. Imprezę połączyła z Halloween. W tym roku gwiazda przebrała się za bohaterkę, którą zagrała Pamela Anderson w filmie "Żyleta". Przy okazji Kendall Jenner zaapelowała również do swoich fanów o to, aby wzięli udział w zbliżających się wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Wesołego Halloween. Idźcie na wybory!

- napisała w opisie do gorącego zdjęcia Kendall Jenner. 

Na fotografii modelka ucharakteryzowana jest na główną bohaterkę filmu z 1996 roku pt. "Żyleta", czyli Barbarę Kopetski. W tę rolę wcieliła się Pamela Anderson. Gwiazda ma na sobie obcisły, skórzany gorset, do tego wysokie kozaki za kolano oraz długie, czarne rękawiczki. Jak wam się podoba Kendall Jenner w takim drapieżnym wydaniu?

 
Więcej o: