Była gwiazdą CKM-u. Niedawno urodziła dziecko. Teraz pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało

Paula Tumala to znana polska modelka, która była również gwiazdą magazynu dla mężczyzn CKM-u. Kobieta kilka miesięcy temu urodziła. Teraz pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało po ciąży. Swoim najnowszym zdjęciem wyraziła poparcie dla Strajku Kobiet.

Paula Tumala to znana polska modelka. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w teledyskach Donatana, w których występowała jako skąpo ubrana Słowianka. Modelka spotykała się również z jednym z najbardziej znanych polskich koszykarzy, czyli z Marcinem Gortatem.

Na Instagramie obserwuje ją ponad 230 tysięcy osób. Modelka postanowiła więc wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie, aby wyrazić protest wobec niedawnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. I zrobiła to w oryginalny sposób - pokazała bowiem, jak naprawdę wygląda ciało po porodzie.

Zobacz wideo

Paula Tumala pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało po porodzie

Paula Tumala w połowie stycznia 2020 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszły jej dwie córki-bliźniaczki: Anastazja i Nadia. Kilka miesięcy po porodzie modelka opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie, do którego pozuje topless. Zrobiła to po to, aby wyrazić swoje wsparcie dla Strajku Kobiet.

Moje ciało, mój wybór.

- napisała Paula Tumala na Instagramie.

Modelka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem swojego odważnego zdjęcia. Oto niektóre z komentarzy:

Przepiękna kobieta, a przede wszystkim wspaniała mama.
Petarda. 
Po tym wpisie nabrałem do pani jeszcze większego szacunku. Cudo wpis i dobrane foto. Jest pani i piękną, i mądrą kobietą.
Śliczności nasze.
Paula jestem w szoku, myślałam, że ty to taka pańcia i pusta blondynka, ale.... tak nie jest. Jesteś cudną kobietą, mamą, taką równą babka jak większość z nas, z nieidealnym ciałem, luzem i mnóstwem cech zwykłych mam. Dziękuję za twój profil.
 
Więcej o: