Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę. "Bardzo fajna zmiana. 10 lat młodszy"

Olaf Lubaszenko opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trudno go rozpoznać. Aktor jest bowiem kompletnie łysy. "Bardzo fajna zmiana" - twierdzą internauci.

Olaf Lubaszenko mocno zaskoczył fanów swoim ostatnim zdjęciem. Aktor jest bowiem na nim kompletnie nie do poznania! Wszystko przez nową fryzurę, a właściwie jej brak. Olaf Lubaszenko zgolił się na łyso.

Zobacz wideo

Olaf Lubaszenko i jego spektakularna metamorfoza. Aktor jest teraz łysy!

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Gwiazdor jakiś czas temu zaskoczył swoją metamorfozą - schudł aż 60 kg! Na tym jednak nie poprzestał. Teraz zaprezentował się w kompletnie nowym wydaniu. Aktor zgolił swoje włosy i jest teraz łysy.

Zmiany, zmiany, zmiany... Na świecie i na głowie. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam - za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci.

- poinformował na Instagramie Olaf Lubaszenko.

Olaf Lubaszenko zgolił się na łyso. Fani zachwyceni

Jak się okazuje, nowe i dość zaskakujące wydanie aktora bardzo przypadło do gustu jego fanom. Zdjęcie, za pośrednictwem którego Olaf Lubaszenko zaprezentował efekty swojej metamorfozy, zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pochlebnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

Olaf teraz to ty dopiero przystojny jesteś.
Jak mawiają internauci: absolutnie seksi.
Super nowy look.
Bardzo fajna zmiana.
Bardzo fajna zmiana. 10 lat młodszy.
Fryzurka świetna. Teraz jest pan podobny do Bruce'a Willisa. Za parę lat też taką właśnie planuję.

Wśród licznych komentarzy pojawiło się również wiele od kolegów i koleżanek z branży. A wam jak się podoba Olaf Lubaszenko w takim zaskakującym wydaniu?

 
Więcej o: