Ta maść kosztuje mniej niż 5 zł. To hit w walce z trądzikiem i wypryskami. I bez problemu ją kupicie

Pastę Lassari bez problemu kupicie w większości aptek za mniej niż 5 zł. Jest nie tylko tania i łatwo dostępna, ale przede wszystkim skuteczna. Pomoże w walce z trądzikiem i wypryskami.

Pasta Lassari to skuteczny i co najważniejsze naprawdę bardzo tani sposób na walkę z uporczywymi wypryskami. Maść bez problemu kupicie w większości aptek. Jak działa pasta Lassari? Jak jej używać, aby zobaczyć najlepsze efekty? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Pasta Lassari - działanie

Pasta Lassari zalecana jest przede wszystkim posiadaczkom cery trądzikowej oraz tłustej. Maść zawiera w sobie dwie substancje czynne: kwas salicylowy oraz tlenek cynku. Oba te składniki są skuteczną bronią w walce z wypryskami.

Pasta Lassari ma działanie wysuszające oraz ściągające. Co ważne, działa również przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, co jest niezwykle ważne w przypadku cery tłustej czy trądzikowej. Regularnie stosowana sprawia również, że pory są odblokowane. Nie powinno się jej jednak stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych skóry oraz na rany czy owrzodzenia.

Pasta Lassari - jak stosować?

Maść ma dość twardą konsystencję i biało-szarawy odcień. Aby zobaczyć najlepsze efekty, warto stosować ją 1-2 dziennie, nakładając cienką warstwę. Lepiej nie używać jej na całą twarz - może bowiem mocno wysuszać. Najlepiej stosować ją punktowo na wypryski. Pamiętaj przy tym, aby zawsze nakładać ją czystymi rękoma.

Pasta Lassari - gdzie kupić? Ile kosztuje?

Pasta Lassari dostępna jest w większości aptek. Co ważne, jest naprawdę niedroga. Jej cena waha się bowiem między cztery a pięć złotych. Opakowanie maści jest bardzo wydajne i starcza na długo.

Więcej o: