Kasia Tusk zachwyca w kozakach polskiej marki. Teraz kupicie je na promocji

Kasia Tusk już wiele razy udowadniała, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych. Tym razem w swojej stylizacji postawiła na buty polskiej marki Kazar, czym zachwyciła internautów.

Kasia Tusk jest zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska już od wielu lat prowadzi bloga Makelifeeasier, dzięki któremu odnosi ogromne sukcesy. Ku uciesze swoich licznych fanów blogerka bardzo chętnie dzieli się z nimi zarówno swoim życiem zawodowym, jak również uchyla rąbka tajemnicy z tego prywatnego. 

Kasia Tusk może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem 381 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Fani Kasi Tusk inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę oraz włosy. Blogerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie smaku oraz stylu i że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Kasia Tusk zachwyca w modnych kozakach polskiej marki. Teraz kupicie je dużo taniej. Są na promocji

Kasia Tusk, jak to ma w zwyczaju, pochwaliła się na Instagramie swoją kolejną, jesienną stylizacją. Tego dnia popularna blogerka postawiła na długą, białą koszulę, którą wykorzystała jako tunikę. Do tego dobrała piękny sweter w kolorze ecru. Jednak pierwsze skrzypce w stylizacji Kasi Tusk grały buty, a dokładnie kozaki. 

Kozaki Kasi Tusk to model znanej polskiej marki Kazar. Buty mają niewysoki, wygodny obcas i są koloru beżowego. Wykonane są z najwyższej jakości zamszu. Obecnie kupicie je na promocji za 499 zł.

Pięknie, buty śliczne. 
Kasia jak zawsze idealnie. Kocham twój styl.
Przepiękna stylizacja! Cudne te buty!
Piękne te buty! Wyglądasz świetnie w całym tym zestawie.

- komentują stylizację zachwyceni fani Kasi Tusk.