Ten podkład daje efekt jak kultowy Estee Lauder. Kupicie go teraz na promocji w Rossmannie za mniej niż 30 zł!

Podkład Estee Lauder Double Wear to jeden z najbardziej popularnych produktów do makijażu. Niestety jest też drogi. Zamiast niego możesz używać podkładu marki Wibo Forever better skin. Daje podobny efekt, a jest dużo tańszy. A teraz kupisz go na promocji w drogeriach sieci Rossmann.

Podkład Estee Lauder Double Wear to jeden z najbardziej kultowych produktów do makijażu. Na punkcie tego produktu oszalały kobiety na całym świecie. Jego największymi atutami są trwałość oraz naprawdę mocne krycie. Niestety podkład Estee Lauder Double Wear ma też jednocześnie dużą wadę, a jest nim cena. Produkt ten kosztuje bowiem koło 130-140 zł w zależności od sklepu. Mamy dla was dużo tańszy zamiennik o podobnym działaniu. Dostaniecie go w drogeriach sieci Rossmann za mniej 30 zł - jest teraz na promocji. Chodzi o podkład marki Wibo Forever better skin.

Zobacz wideo

Ten podkład daje efekt jak kultowy Ester Lauder Double Wear. Kupicie go w Rossmannie za mniej niż 30 zł. Jest teraz na promocji

Podkład marki Wibo Forever better skin to dość nowy produkt - w sklepach pojawił się zaledwie kilka miesięcy temu. Jednak bardzo szybko stał się hitem! Jego atutem, podobnie jak w przypadku podkładu Ester Lauder Double Wear, jest trwałość. Jeżeli zaś chodzi o poziom krycia, w zależności od warstw, od średniego do pełnego. Wszystko zależy od tego, czy chcemy uzyskać bardziej naturalny efekt, czy jednak mocne krycie i zamaskować swoje niedoskonałości.

Podkład marki Wibo Forever better skin daje efekt satynowego matu i świetnie stapia się z cerą, wyrównując jej koloryt. Po jego nałożeniu skóra wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Co więcej, produkt ten nie tylko służy do makijażu, ale też jednocześnie pielęgnuje skórę. W jego składzie znajdziemy bowiem ekstrakt z kiwi oraz wyciąg z ananasa, które  poprawiają wygląd skóry, dodają jej witalności oraz miękkości. Dodatkowo podkład marki Wibo Forever better skin zawiera wyciąg z mango, którego zadaniem jest nawilżanie cery.

Podkład marki Wibo Forever better skin dostępny jest w sześciu odcieniach. Kupicie go w drogeriach sieci Rossmann. Jego cena regularna to 38,99 zł, ale teraz dostaniecie go jeszcze taniej - za 25,49 zł. Promocja właśnie trwa!

 
Więcej o: