Księżna Kate zachwyca w marynarce z Zary. Założyła ją nie pierwszy raz

Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać jak przysłowiowe "milion dolarów" i nie trzeba wydawać na to fortuny. Kobieta po raz kolejny postawiła na ubranie z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. I to był strzał w 10!

Księżna Kate od dawna uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ulubienica Brytyjczyków doskonale orientuje się w najnowszych trendach, które umiejętnie zestawia z ponadczasowymi i sprawdzonymi klasykami. Księżna Kate ma również niezwykłą umiejętność łączenia elementów garderoby od najlepszych projektantów z tymi, które pochodzą z popularnych sieciówek.

Kobiety na całym świecie chętnie inspirują się jej stylizacjami, a modele ubrań i dodatków, w których pokazuje się księżna Kate, znikają ze sklepowych półek w ekspresowym tempie. Ku uciesze fanek, żona księcia Williama, często sięga po ubrania lub dodatki z popularnych sieciówek, na które większość kobiet również może sobie pozwolić. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Księżna Kate zachwyca w marynarce z popularniej sieciówki. To Zara

Księżna Kate wzięła ostatnio udział w akcji podsumowującej życie Brytyjczyków w czasach pandemii koronawirusa i związanego z nią lockdownu. Do sieci trafiło nagranie z wypowiedzią kobiety. Uwagę zwraca jej stylizacja, a dokładnie czerwona marynarka. Ubranie pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Co więcej, księżna Kate pojawia się w niej już nie pierwszy raz.

Zobacz także: Szare marynarki w rozmiarze S!

 
Więcej o: