Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje stare zdjęcie. "Nic się pani nie zmieniła"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie swoim archiwalnym zdjęciem. Zdaniem wielu internautów dla aktorki czas się zatrzymał. W ogóle się nie zmieniła! Sami zobaczcie.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów z całej Polski. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad milion osób. Nie każda aktorka może się pochwalić takim wynikiem.

Małgorzatę Kożuchowską najwidoczniej wzięło ostatnio na wspomnienia. Z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami swoim archiwalnym zdjęciem z początków kariery. Fani byli zachwyceni. Ich zdaniem aktorka nic się nie zmieniła przez te wszystkie lata. My też tak uważamy.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska opublikowała swoje stare zdjęcie. Fani zachwyceni

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie swoje archiwalne zdjęcie. Co prawda aktorka nie napisała, z którego roku pochodzi fotografia, ale można się domyślać, że została zrobiona na początku kariery gwiazdy.

Tę minę znam, ale czy znam tę dziewczynę...?

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. Archiwalne zdjęcie aktorki zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pozytywnych komentarzy. Zdaniem wielu internautów gwiazda w ogóle się nie zmienia, a czas się dla niej po prostu zatrzymał.

Nic się pani nie zmieniła... Serio.
Piękna fotka.
Piękna wczoraj jak dziś.
Jak wino.

- to tylko niektóre z pochlebnych komentarzy, który tak wiele pojawiło się pod dawnym zdjęciem Małgorzaty Kożuchowskiej.

 
Więcej o: