Jak naturalnie powiększyć usta? Jest na to prosty i bardzo tani sposób! Stosuje go polska gwiazda

Wiele kobiet marzy o dużych i pełnych ustach, ale natura poskąpiła im tego. Można sobie jednak pomóc. Jest na to prosty, tani i co ważne bezpieczny sposób. Regularnie szczotkowanie ust szczoteczką do zębów. Patent ten stosuje Wiktoria Gąsiewska, która może się pochwalić pięknymi i pełnymi wargami.

Jak powiększyć usta w sposób naturalny i nieinwazyjny? Jest na to prosty i tani sposób. Podzieliła się z nim znana polska aktorka młodego pokolenia, czyli Wiktoria Gąsiewska. Gwiazda stosuje sprawdzony trik, który znany jest już od wielu lat. Chodzi o szczotkowanie ust zwykłą szczoteczką do zębów.

Zobacz wideo

Jak powiększyć usta w tani i prosty sposób? Wiktoria Gąsiewska zdradziła swój trik. To szczotkowanie warg

Wiktoria Gąsiewska już wiele razy spotkała się z zarzutami, że ma powiększone usta. Aktorka konsekwentnie zaprzecza tym wszystkim spekulacjom. Ostatnio postanowiła podzielić się z fankami swoim sprawdzonym sposobem na większe usta. Co ważne, jest on całkowicie bezpieczny, prosty w zastosowaniu i tani.

Pod jednym z niedawnych zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej w komentarzach po raz kolejny pojawiły się pytania o to, czy aktorka odwiedziła gabinet medycyny estetycznej i powiększyła swoje usta. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć i zdradzić swój sposób na bardziej pełne wargi. Okazuje się, że Wiktoria Gąsiewska regularnie robi peeling ust i bardzo dba o ich nawilżenie. Aby były większe, systematycznie je szczotkuje.

Ja używam zwykłej szczoteczki do zębów i szczotkuję nią usta, zawsze mam przy sobie coś nawilżającego do ust + co jakiś czas robię peeling - oto cały sekret moich ust.

- napisała Wiktoria Gąsiewska.

Prosty i naturalny zabieg na powiększenie ust - szczotkowanie szczoteczką do zębów

Zabieg szczotkowania ust warto wykonywać regularnie. Należy używać do tego szczoteczki do zębów, ale koniecznie z miękkim lub średnim włosiem. Najlepiej taki zabieg stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Szczoteczka powinna być zwilżona wodą lub np. oliwką. Usta należy masować przez 15 sekund. Taki prosty zabieg polepszy ich krążenie, dotleni skórę, a także pobudzi produkcję kolagenu. Dzięki temu usta nie tylko będą lekko powiększone, ale będą miały również bardziej intensywny kolor.

 
Więcej o: