Była gwiazdą "W pustyni i w puszczy". Jak dziś wygląda 29-letnia Karolina Sawka? Wyrosła na piękną kobietę

Karolina Sawka zadebiutowała na dużym ekranie jako dziecko. Po pewnym czasie zrobiła sobie jednak przerwę od aktorstwa i skupiła na nauce. Obecnie ma 29 lat i wróciła do grania.

Karolina Sawka miała zaledwie osiem lat, kiedy to wcieliła się w postać słynnej Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Po tej roli zyskała ogromną popularność, a w ślad za nią pojawiły się kolejne propozycje. Młoda gwiazda pojawiała się m.in. w serialach.

Zobacz wideo

Karolina Sawka była gwiazdą "W pustyni i w puszczy". Jak dziś wygląda? Wyrosła na piękną kobietę

Przygoda z aktorstwem sprawiała jej ogromną radość, jednak za namową rodziców Karolina Sawka postanowiła zrobić sobie przerwę od grania i skupić się na nauce. Aktorka na pewien czas zniknęła z mediów. Po jakimś czasie wróciła jednak do aktorstwa, skupiając się przede wszystkim na grze w teatrze. Aktorka pojawiła się również w popularnych serialach: "M jak miłość" oraz "Pierwsza miłość". W 2018 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Karolina Sawka za miesiąc (dokładnie 15 grudnia) skończy 29 lat. Można by powiedzieć, że aktorka dorastała na oczach wielu widzów. A wyrosła na piękną kobietę! Ku uciesze fanów Karolina Sawka jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 26 tysięcy osób. Aktorka chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym, pokazując, jak spędza wolny czas. 

 
Więcej o: