Ewa Farna schudła i teraz chętnie chwali się nową figurą. "Patyczak! Ale ciebie mało. Promieniejesz!"

Ewa Farna opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową sylwetkę. Fani nie mogli wyjść z podziwu! My również jesteśmy pod wrażeniem tego, jak obecnie wygląda piosenkarka. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Ewa Farna rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko (dokładnie w czerwcu 2019 roku). Figura popularnej piosenkarki już od wielu lat była częstym tematem wśród jej fanów i nie tylko. Na szczęście gwiazda nic sobie nie robiła z tego, że wytykano jej dodatkowe kilogramy. Teraz zaś mocno zaskoczyła fanów, prezentując odmienioną sylwetkę. Piosenkarka przeszła ostatnio metamorfozę i wygląda rewelacyjnie! Sami zobaczcie.

Zobacz wideo

Ewa Farna schudła i teraz chętnie się chwali swoją nową sylwetką. Fani zachwyceni

Ewa Farna, ku uciesze swoich fanów, jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Na bieżąco zdaje relację zarówno z życia zawodowego, jak również prywatnego. Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową sylwetkę. Od razu widać, że piosenkarka przeszła ostatnio metamorfozę.

Ewa Farna tego dnia miała na sobie szerokie spodnie oraz krótki, obcisły top, który odsłonił płaski brzuch gwiazdy. Fani byli zachwyceni, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem. Oto niektóre z nich:

Jaka figura, wow!
Ewa patyczak! Ale ciebie mało. Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie ci służy! 
Co robiłaś, że tak schudłaś?
Ślicznie wyglądasz.
Trochę cię ubyło.
 
Więcej o: