Katarzyna Figura już tak nie wygląda. Aktorka przeszła metamorfozę u fryzjera. "Pani Kasiu fryz sztos!"

Katarzyna Figura zaskoczyła swoją nową metamorfozą. Co prawda zmiana nie jest bardzo spektakularna, ale za to efekt wow! Fani wprost nie mogli wyjść z zachwytów nad nowym wyglądem aktorki, która zdecydowała się na grzywkę.

Katarzyna Figura jest jedną z tych polskich gwiazd, które lubią i dość często eksperymentują z fryzurami. Popularna aktorka raz ma dłuższe włosy, innym razem je obcina, czasem nosi wyprostowane pasma, a czasem lekko falowane, a także mocno kręcone. Jedyne, co się nie zmienia, to kolor blond. Gwiazda ostatnio zapragnęła kolejnej zmiany. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Fani nie mogli wyjść z zachwytów.

Zobacz wideo

Katarzyna Figura i jej nowa fryzura. Aktorka ma teraz grzywkę. Fani są zachwyceni

Katarzyna Figura opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w salonie fryzjerskim. Okazją do tego było zaprezentowanie nowej fryzury aktorki. Gwiazda tym razem postawiła na dość gęstą i prostą grzywkę. Do tego delikatnie rozjaśniła swoje blondwłosy. Jak wam się podoba w nieco odmienionej fryzurze?

Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko Figura. Efekt - jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz.

- napisała na Instagramie Katarzyna Figura, nie kryjąc radości ze swojej metamorfozy.

Jak się okazuje, aktorce podczas wizyty u fryzjera towarzyszyła jej córka, Koko Figura. Kobieta również oddała się w ręce profesjonalisty.

Patrząc na komentarze pod zdjęciem, na którym Katarzyna Figura zaprezentowała swoją nową fryzurę, od razu widać, że metamorfoza bardzo przypadła do gustu jej fanom. Oto niektóre z ich pochlebnych opinii:

Ślicznie jak zawsze.
Pani Katarzyno, fantastycznie!
Zawsze piękna i z klasą.
Pani Kasiu fryz sztos!
 
Więcej o: