Anna Lewandowska zachwyca w modnej kurtce z Zary. To hit na ten sezon. Kosztuje mniej niż 150 zł

Anna Lewandowska po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to zbyt dużej sumy pieniędzy. Tym razem gwiazda postawiła na modną koszulową kurtkę z Zary, którą zachwyciła swoje fanki.

Anna Lewandowska jest jedną z tych polskich gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami nie tylko swoim życiem zawodowym, ale również prywatnym. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego na bieżąco uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak spędza wolny czas. Gwiazda może się pochwalić naprawdę ogromnym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją ponad trzy miliony ludzi z całego świata. A liczba ta stale rośnie!

Dla wielu kobiet Anna Lewandowska stanowi inspirację. Fanki chętnie korzystają z jej porad dotyczących dbania o figurę (treningi oraz odżywanie), włosy czy cerę. Inspirują się również stylizacjami trenerki.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska w modnej kurtce z Zary. Znamy jej cenę

Anna Lewandowska już nieraz udowodniła, że można wyglądać jak przysłowiowe "milion dolarów" i nie trzeba wydawać na to fortuny. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda postawiła na bardzo modną kurtkę, którą zaprezentowała na swoim Instagramie. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Ta modna kurtka z Zary, którą miała na sobie Anna Lewandowska, to hit na ten sezon. Ubranie wyglądem przypomina koszulę. Kurtkę kupicie w Zarze za 139 zł. Dostępne są wszystkie rozmiary. Warto przy tym wiedzieć, że takie kurtki koszulowe są bardzo modne w tym sezonie. Na ich punkcie oszalały gwiazdy na całym świecie.

 
Więcej o: