Małgorzata Rozenek-Majdan zdjęła sztuczne rzęsy i pokazała, jak wygląda bez nich. "To jedna z lepszych decyzji urodowych"

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na bardziej naturalny look i zrezygnowała z uzupełniania rzęs. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała, jak obecnie wygląda.

Małgorzata Rozenek-Majdan przez długi czas nosiła sztuczne rzęsy, które regularnie musiała uzupełniać w salonie. Pandemia koronawirusa sprawiła, że gwiazda zmuszona była zrobić sobie przerwę od tego zabiegu upiększającego. Jak się okazuje, prezenterka wciąż nie wróciła do uzupełniania swoich rzęs. Co więcej, uważa, że rezygnacja ze sztucznych była najlepszą decyzją urodową, jaką ostatnio podjęła. Jak wynika ze słów Małgorzaty Rozenek-Majdan, jej mąż jest tego samego zdania.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan zdjęła sztuczne rzęsy. Pokazała, jak wygląda bez nich.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak obecnie prezentują się jej rzęsy. Trzeba przyznać, że są piękne - długie i gęste.

Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych, jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych. A teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają. Pysiula mówi, że mam oczy sarenki. Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii. Bo mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki, to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal. Pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór.

- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jak się okazuje, wiele fanek Perfekcyjnej poszło w jej ślady i również zrezygnowało z przedłużania rzęs:

Ja również bez rzęs, ale zrobiłam laminację. Jestem mega zadowolona z efektu. A tak to również dres i proseczjo w ręku.
Polecam olejek rycynowy na rzęsy. Miałam kiedyś rzęsy mało widoczne. już chciałam sobie zrobić sztuczne, ale spróbowałam oleju rycynowego. Jak pomaluje rzęsy mam ładne długie i gęste.
Rzęsy już wyszły z mody! Bez lepiej.

- komentują fanki Małgorzaty Rozenek-Majdan.

 
Więcej o: