Jennifer Lopez już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła włosy i postawiła na odmładzającą fryzurę. Wygląda jak nastolatka!

Jennifer Lopez zaskoczyła swoją nową fryzurą. Gwiazda, która przez wiele lat była wierna długim włosom, obcięła je. Teraz sięgają jej mniej więcej do obojczyków. Tym samym piosenkarka postawiła na modną i odmładzającą fryzurę lob.

Jennifer Lopez była jedną z największych gwiazd podczas gali American Music Awards 2020. Impreza ta odbywa się co roku i jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w Stanach Zjednoczonych. Tym razem całe show skradła jedna osoba - właśnie Jennifer Lopez.

Gwiazda nie tylko zaprezentowała się w niezwykle zmysłowym tańcu oraz w bardzo odważnej stylizacji. Przy okazji pokazała się również w nowej fryzurze. Jennifer Lopez obcięła bowiem swoje długie włosy. Wygląda rewelacyjnie i dużo młodziej! Piosenkarka postawiła na modną fryzurę lob.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez i jej nowa fryzura. Piosenkarka obcięła włosy. Nosi teraz odmładzającą fryzurę lob

Jennifer Lopez wystąpiła na gali American Music Awards 2020 w duecie ze znanym kolumbijskim piosenkarzem - Malumą. Jednak wszystkie oczy zwrócone były tylko na nią. Piosenkarka zrobiła wielkie show, prezentując swoje niezwykłe umiejętności taneczne. Uwagę zwracała również jej niezwykle odważna kreacja, która wiele odsłaniała. Zdaniem wielu internautów to był najlepszy występ wieczoru.

Gala American Music Awards 2020 była okazją dla Jennifer Lopez do zaprezentowania nie tylko swoich umiejętności tanecznych, ale również nowej fryzury. Piosenkarka, która przez lata była wierna długim włosom, obcięła je. Kolor zaś pozostał bez zmian - naturalny blond.

Jennifer Lopez obcięła swoje włosy, które teraz sięgają jej mniej więcej obojczyków. Tym samym piosenkarka postawiła na bardzo modną fryzurę lob. Taka stylizacja włosów odmładza! Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze Jennifer Lopez wygląda rewelacyjnie - stylowo, kobieco i młodziej. Sami zobaczcie i oceńcie:

 

Modna fryzura lob - odmładza i dodaje włosom objętości

Jennifer Lopez postawiła na modną fryzurę lob. Taka stylizacja włosów często zwana jest również long bob bądź też collarbone bob. Jest to odmiana klasycznej i ponadczasowej fryzury bob. Różni się od niej długością włosów. W przypadku loba pasma są nieco dłuższe i sięgają mniej więcej obojczyków. Przy takim cięciu ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Fryzura lob ma wiele atutów. Przede wszystkim, jest uniwersalna, dzięki czemu pasuje większości kobietom, bez względu na wiek, kształt twarzy czy rodzaj włosów. Jest też praktyczna, bo łatwa w ułożeniu. W szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym, ponieważ odmładza. Dodatkowo polecana jest również posiadaczkom cienkich i rzadkich włosów. Dlaczego? Dlatego, że daje efekt większej objętości pasm.

Więcej o: