Anna Mucha na odważnym zdjęciu. Gwiazda pozuje w samej bieliźnie. "Najpiękniejsza polska aktorka"

Anna Mucha już nieraz udowodniła, że nie boi się odważnych zdjęć. Nie inaczej było i tym razem. Na swojej najnowszej fotografii aktorka pozuje w samej bieliźnie. Fani zaś rozpływają się w zachwytach nad wyglądem gwiazdy.

Anna Mucha to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 821 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Aktorka uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Tym razem opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, do którego pozuje w samej bieliźnie. To efekt jej najnowszej współpracy z jedną z marek.

Zobacz wideo

Anna Mucha na odważnym zdjęciu. Gwiazda pozuje w samej bieliźnie. Fani zachwyceni

Anna Mucha zaprezentowała na swoim Instagramie efekty sesji zdjęciowej dla marki, sprzedającej seksowną bieliznę dla kobiet. Na fotografii gwiazda pozuje w zmysłowym komplecie od firmy, reklamując go. Zdjęcie jest piękne i bardzo sensualne.

Jesteśmy silne, jesteśmy piękne, jesteśmy zdolne. Czasem do wszystkiego. Co daje wam pewność siebie? Co sprawia, że czujecie się piękne? Siła wewnętrzna - tak! Siła dokonań - tak! Siła tajemnicy, bo czasem to jest coś, co chowamy pod spodem.

- napisała na Instagramie Anna Mucha.

 

Zmysłowe zdjęcie Anny Muchy nie mogło umknąć uwadze jej fanom. Fotografia zdobyła ogromną liczbę lajków oraz pochlebnych komentarzy, w których internauci wprost rozpływali się nad wyglądem aktorki.

Kobieta jak wino.
Najpiękniejsza polska aktorka.
Ale śliczna.
Bosko Ania.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Anny Muchy.

Zobacz także: Niebieskie biustonosze ze sklepu Modivo.pl na wyprzedaży!

Więcej o: