Sekret urody i pięknej sylwetki Jennifer Aniston? Prosty poranny nawyk

Jennifer Aniston wyjawiła jeden z sekretów swojej pięknej cery i rewelacyjnej sylwetki. Jak się okazuje, jest nim śniadanie w postachi shake'a proteinowego z dodatkami.

Jennifer Aniston jest jedną z najbardziej znanych i lubianych aktorek na całym świecie. Od samego początku jej kariery ludzie zachwycają się urodą aktorki. Obecnie gwiazda ma 51 lat, ale czas zdecydowanie się dla niej zatrzymał. Jennifer Aniston zachwyca swoją rewelacyjną figurą, pięknymi włosami, a także cerą. Wiemy już, co jest sekretem jej urody

Zobacz wideo

Znamy sekret urody Jennifer Aniston. To jeden poranny nawyk

Jak się okazuje, sekretem urody Jennifer Aniston jest jeden, prosty nawyk, który aktorka już jakiś czas temu wprowadziła do swojej codziennej, porannej rutyny. Gwiazda każdego poranka pije bowiem shake'a proteinowego. Jego przygotowanie jest banalnie proste i nie zajmuje dużo czasu.

Robię sobie szybki koktajl z odżywką białkową, szpinakiem, sproszkowanym korzeniem maca, jagodami i sproszkowaną witaminą C. Wszystko ze sobą miksuję i wychodzi z tego całkiem fajne śniadanie.

- mówiła Jennifer Aniston w rozmowie z magazynem "Shape".

Taki shake to nie tylko pomysł na zdrowe i szybkie śniadanie. Ma ono zbawienny wpływ zarówno na cerę, jak również na sylwetkę. Jest zdrowe, pożywne i sycące.

 
Więcej o: