Lidl sprzedaje modny płaszcz za mniej niż 120 zł. To hit na ten sezon! Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcej

Lidl ma obecnie w swojej ofercie modne i ciepłe, "misiowe" płaszcze. Dostępne są w dwóch kolorach i we wszystkich rozmiarach. I kosztują tylko 119 zł.

Lidl już po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna sieć sklepów wprowadziła do swojej oferty bardzo modne płaszcze. To największy hit mody na sezon jesień/zima 2020/2021. Na ich punkcie oszalały kobiety na całym świecie. Podobne modele znajdziecie w większości popularnych sieciówek. W nich jednak za te okrycie wierzchnie zapłacicie dużo więcej. Lidl zaś sprzedaje modne płaszcze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje modne płaszcze za mniej niż 120 zł

Lidl postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientek fashionistek. W tym celu wprowadził do swojej oferty bardzo modne obecnie płaszcze. Jak widać, Lidl po raz kolejny udowadnia, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i na bieżąco podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

Płaszcz, który kupicie w Lidlu, wyprodukowany jest z bardzo miękkiego i przytulnego materiału. Jego krój jest dość klasyczny. Wyposażony jest w boczne kieszenie, podszewkę oraz w szeroki kołnierz rewersowy. Jest nie tylko bardzo modny (ze względu na swój pluszowy, "misiowy" wygląd"), ale również bardzo praktyczny i ciepły. Idealnie sprawdzi się podczas chłodniejszych dni.

Płaszcz w Lidlu dostępny jest we wszystkich rozmiarach oraz w dwóch kolorach: brązowym oraz ciemnoszaro-brązowym. Zapłacicie za niego 119 zł.

Lidl sprzedaje hitowy płaszcz za mniej niż 120 zł. To hit na ten sezon! Podobnie kupicie w sieciówkach za dużo więcejLidl sprzedaje hitowy płaszcz za mniej niż 120 zł. To hit na ten sezon! Podobnie kupicie w sieciówkach za dużo więcej fot. screen: www.lidl-sklep.pl

Więcej o: