Tomasz Sekielski i jego spektakularna metamorfoza. "Kurczę, pan już taki chudy, że pana nie widać"

Tomasz Sekielski jeszcze w 2019 roku ważył 185 kg. Od czego czasu dziennikarz bardzo schudł. Jego najnowsze zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.

Tomasz Sekielski to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Ma na swoim koncie również filmy dokumentalne, który odbiły się szerokim echem w całej Polsce. Chodzi o "Tylko nie mów nikomu" z 2019 roku oraz o "Zabawa w chowanego" z 2020 roku. Tomasz Sekielski odpowiadał za scenariusz i reżyserię w obu produkcjach. 

O Tomaszu Sekielskim znowu zrobiło się głośno, a to z racji jego spektakularnej metamorfozy. Najnowsze zdjęcie dziennikarza, które pojawiło się na Instagramie, wzbudziło wiele pozytywnych komentarzy wśród internautów. Nie dziwimy się. Dziennikarz wygląda rewelacyjnie!

Zobacz wideo

Tomasz Sekielski i jego spektakularna metamorfoza. Dziennikarz bardzo schudł

Tomasz Sekielski od wielu lat walczył z otyłością. W 2019 roku poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Przed zabiegiem znany dziennikarz ważył 185 kg. 

Przede wszystkim była zagrożeniem mojego zdrowia i życia. To jest otyłość olbrzymia, to na co cierpię jeszcze wciąż. Schudłem sporo, ale wciąż jeszcze mam dużo do zrzucenia. Po konsultacji z lekarzami, uznaliśmy wspólnie, ze nie można już czekać, bo to może się źle dla mnie zakończyć. To był bardzo poważny zabieg - 4/5 żołądka usunięte. Teraz wrócę do ćwiczeń, czyli do tego co zacząłem w marcu.

- mówił Tomasz Sekielski we wrześniu 2019 roku w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Po operacji zmniejszenia żołądka dziennikarz zmienił również swój tryb życia, stawiając m.in. na regularne ćwiczenia, basen i odpowiednią dietę. Tomasz Sekielski na bieżąco relacjonował swoje postępy w walce o nową sylwetkę za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. 

Dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym od razu widać efekty jego spektakularnej metamorfozy. Fani byli zachwyceni, czego wyraz dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod fotografią. Oto niektóre z ich wpisów:

Kurczę, pan już taki chudy, że pana nie widać.
Jaki przystojny facet.
Fiu fiu, świetnie pan wygląda.
Gratuluje odwagi, wytrwałości i wyników metamorfozy! Brawo!
 
Więcej o: