Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów. Fani są pod ogromnym wrażeniem. "Forma życia"

Doda opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym zaprezentowała efekty swoich treningów. Wow! Od razu widać, że podczas ćwiczeń piosenkarka daje z siebie wszystko. Spójrzcie tylko na ten umięśniony brzuch!

Doda może się pochwalić zdecydowanie jednym z najlepszych ciał w polskim show-biznesie. Popularna piosenkarka nie ukrywa, że jej świetna i wysportowana sylwetka to efekt zdrowej diety i regularnych ćwiczeń od wielu lat. Gwiazda dość często pokazuje na swoim Instagramie, jak ćwiczy. Teraz opublikowała krótkie nagranie, na którym możemy podziwiać efekty jej treningów. Wow!

Doda w skąpym stroju chwali się efektami regularnych treningów. Fani zachwyceni

Doda opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym zaprezentowała efekty swoich ciężkich, regularnych treningów. Piosenkarka pozuje w skąpym stroju: topie i leginsach. Ubranie idealnie eksponuje płaski, lekko umięśniony brzuch gwiazdy oraz wyrzeźbione nogi.

Ćwiczcie, zdrowo się odżywiajcie, nie zatruwajcie organizmu i głowy. Nie zapominajcie o sobie i zadbajcie o siebie, bo jak sami tego nie zrobicie, to nikt za was tego nie zrobi.

- zaapelowała na swoim Instagramie Doda.

Jakiś czas temu piosenkarka zdradziła, że oprócz regularnych treningów pilnuje również zdrowej diety.

Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę.

- pisała na Instagramie jakiś czas temu Doda. Piosenkarka przyznała również, że ograniczyła do minimum alkohol oraz mięso - je głównie ryby.

Zobacz wideo Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów

Fani byli pod ogromnym wrażeniem figury Dody. W zaledwie kilka chwil wprost zasypali ją komplementami. Oto niektóre z ich komentarzy:

Masz najlepszą figurę na świecie. Zazdro.
Kobieta rakieta.
Forma życia.
Figurka dobra.
Więcej o: