Dagmara z "Królowych życia" pokazała swoje stare zdjęcie. "Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli"

Dagmara Kaźmierska, znana z "Królowych życia", opublikowała na Instagramie swoje archiwalne zdjęcie, zrobione kilkanaście lat temu. Fani twierdzą, że nic się nie zmieniła.

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych i najpopularniejszych postaci programu "Królowe życia". Ku uciesze fanów gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym nie tylko w show, ale również na profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już ponad 989 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Tym razem Dagmara Kaźmierska postanowiła opublikować swoje archiwalne zdjęcie i pokazać, jak wyglądała kiedyś. Fani byli pod wrażeniem.

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała, jak wyglądała kiedyś. Zachwyceni fani zasypali ją komplementami

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak gwiazda "Królowych życia" wyglądała kilkanaście lat temu, chwilę po tym, gdy urodził się jej 19-letni syn, Conan.

4-dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami.

- napisała żartobliwie Dagmara Kaźmierska.

Dawne zdjęcie gwiazdy "Królowych życia" bardzo szybko zrobiło furorę na jej Instagramie - zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pochlebnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

Cudowne. Pięknie.
Nic się nie zmieniłaś.
Taka była kiedyś moda królowo na cienkie brwi. Śliczna wtedy i śliczna dziś.
Wyglądasz pięknie bez make-up'u!
 
Więcej o: