Ta pomada do brwi jest hitem. Kupicie ją w Rossmannie za mniej niż 30 zł. Daje efekty jak drogie kosmetyki!

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to produkt typu 2 w 1. Nie tylko nadaje piękny kolor włoskom, ale również je dyscyplinuje (działa jak wosk), wypełnia i konturuje.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to niekwestionowany hit wśród wielu kobiet. Jej ogromnym atutem jest to, że daje efekty jak dużo droższe kosmetyki do makijażu, a nie kosztuje przy tym fortuny. W Rossmannie bez promocji kupicie ją za mniej niż 30 zł.

Zobacz wideo

Ta pomada do brwi jest hitem. Chodzi o Eyebrow Pomade marki Wibo

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kobiet, które przetestowały już dużo droższe kosmetyki do makijażu i postawiły na ich tańszy zamiennik. Produkt ten ma zadanie nadać brwiom bardziej wyrazisty i intensywny odcień, wypełniając je pięknym, ale naturalnym kolorem. Co więcej, pomada jest trwała i wodoodporna. Ma kremową konsystencję, dzięki czemu jest łatwa w nakładaniu. 

Pomada Eyebrow Pomade marki Wibo nie tylko koloryzuje brwi, ale również je dyscyplinuje i konturuje, nadając im piękny, ale naturalnie wyglądający kształt. Co ciekawe, jest to produkt typu 2 w 1. Można go używać zarówno jako wosku do brwi, jak również jako cienia.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo - kultowy produkt, który kupicie w Rossmannie za mniej niż 30 zł

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo występuje w kilku odcieniach, dzięki czemu dużo łatwiej dopasować ją do koloru karnacji oraz włosków. Zarówno blondynki, jak również szatynki czy brunetki bez problemu znajdą pigment odpowiedni dla siebie. Produkt wyposażony jest w kremowy, koloryzujący kosmetyki w małym słoiczku oraz grzebyk do nakładania go.

Kosmetyk ten bez problemu kupicie w sklepach sieci Rossmann (stacjonarnie i online). Cena regularna pomady do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to 26,99 zł. Jednak dość często kosmetyk można kupić dużo taniej w promocji. 

 
Więcej o: