Natasza Urbańska zachwyca swoją fryzurą. To hit na ten sezon! Kiedyś taka stylizacja włosów budziła wiele kontrowersji

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu nosi jedną z najmodniejszych fryzur w tym sezonie, czyli shaggy hair z grzywką. Trzeba przyznać, że w takiej stylizacji włosów piosenkarka wygląda obłędnie - bardziej rockowo i z pazurem.

Natasza Urbańska jakiś czas temu postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Piosenkarka zdecydowała się na zmianę fryzury i w tym celu udała się do znanego fryzjera gwiazd. Teraz bardzo chętnie chwali się efektami swojej niedawnej metamorfozy. Natasza Urbańska nosi jedną z najmodniejszych fryzur w tym sezonie - shaggy hair z grzywką.

Zobacz wideo

Natasza Urbańska i jej modna fryzura shaggy hair z grzywką

Natasza Urbańska swoją metamorfozę przeszła już jakiś czas temu. Ale jej zdjęcia z nową fryzurą wciąż zachwycają fanów, których zdaniem zmiana wyszła piosenkarce zdecydowanie na plus.

Natasza Urbańska postawiła na jedną z najmodniejszych fryzur w tym sezonie, czyli na shaggy hair. Taka stylizacja włosów była bardzo popularna w latach 70. i teraz znowu wraca do łask. Bardzo szybko stała się hitem wśród influencerek. Nowa, dość odważna fryzura dodała piosenkarce pazura i charakteru.

Natasza cieszę się, że się odważyłaś na zmianę fryzury.
Nie mogę wyjść z podziwu... Piękna. Fryzura obłędna.
Kocham tę fryzurę! Co za inspirujący kształt. Wyglądasz zjawiskowo.
Fryzura rewelacyjna.

- czytamy w komentarzach zachwyconych internautów.

 

Shaggy hair - modna fryzura, która robi furorę w sieci

Shaggy hair to fryzura, w której włosy są mocno wycieniowane, wyglądają jakby były postrzępione. Ale to nie wszystko. Pasma z przodu powinny być jak najkrótsze, z tyłu zaś długie. Na punkcie tej modnej fryzury wprost oszalały influencerki i blogerki. Wystarczy wpisać hasztag #shaggy hair na Instagramie bądź też na Pintereście, aby szybko przekonać się o dużej popularności tej fryzury.

Shaggy hair zazwyczaj występuje w parze z grzywką. Najczęściej są to dwie opcje. Mocno postrzępiona i gęsta grzywka zakrywająca całe czoło lub bardziej subtelna i opadająca na boki. Fryzura ta jest bardzo praktyczna i wygodna, ponieważ nie wymaga specjalnej stylizacji.

Więcej o: