To kultowa pomadka, której używają makijażyści na całym świecie. Teraz kupicie ją w Douglas za mniej niż 12 zł

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup jest jednym z najbardziej popularnych produktów do makijażu ust. Daje efekt pięknego, matowego wykończenia i co ważne jest też trwała. A teraz kupicie ją w sklepach Douglas aż 70% taniej.

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup bardzo szybko stała się kultowym produktem do makijażu. Na jej punkcie wprost oszalały kobiety na całym świecie. Stosowana jest przez najlepszych makijażystów oraz przez wiele gwiazd. Nic dziwnego!

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup to gwarancja dobrej jakości, pięknego i przede wszystkim trwałego koloru. Dla fanek tych pomadek mamy bardzo dobrą wiadomość. Teraz w drogeriach sieci Douglas kupicie je dużo taniej - za mniej niż 12 zł.

Zobacz wideo

Ta szminka matowa jest wielkim hitem. Chodzi o Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup to pomadka do ust w sztyfcie, która ma delikatną i lekką konsystencję balsamu. Zapewnia piękne, matowe wykończenie. Pomadka jest mocno napigmentowana, dzięki czemu nadaje ustom wyrazisty i intensywny kolor. Jej kolejnym atutem jest trwałość.

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup dzięki swojej lekkiej i dość miękkiej konsystencji jest bardzo prosta w nakładaniu. Mimo iż zapewnia matowy efekt, nie sprawia, że usta stają się przesuszone, co niestety jest bardzo częstym problemem przy tego typu szminkach.

Szminka do ust Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup - kultowy produkt, który kupicie w Douglas za mniej niż 12 zł

Szminkę Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup kupicie w drogeriach sieci Douglas: zarówno w tych stacjonarnych, jak również online. Pomadka dostępna jest w bardzo szerokiej palecie odcieni, dzięki temu każda kobieta znajdzie coś dla siebie, bez względu na karnację czy upodobania. 

Szminkę Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup kupicie w sklepach Douglas za 36,90 zł - to cena regularna. Obecnie pomadka jest jednak w promocji i kosztuje aż o 70% mniej, czyli tylko 10,90 zł. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje zapasy bądź też przetestować tę kultową szminkę i ulubienicę makijażystów.

Szminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup na promocji w DouglasSzminka Matte Lipstick marki NYX Professional Makeup na promocji w Douglas fot. screen: douglas.pl

Więcej o: