Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej kurtce z sieciówki. Możesz mieć taką samą. Teraz jest na promocji

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła fanki swoją niedawną stylizacją. Internautki w szczególności zwróciły uwagę na jej modną kurtkę, którą teraz możecie kupić dużo taniej.

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić naprawdę ogromną rzeszą fanów. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,4 miliona osób, a liczba ta stale rośnie. Ku uciesze fanek gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoimi sposobami dbania o skórę, ciało, pokazuje, jak trenuje itp. Prezenterka dla wielu internautek stanowi również inspirację, jeżeli chodzi o modę. Już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda postawiła na modną kurtkę z sieciówki, którą obecnie możecie kupić na promocji.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w modnej kurtce z sieciówki. Znamy jej cenę. Teraz kupicie ją na promocji

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją jesienną stylizację. Uwagę zwraca jej modna kurtka o metalicznym kolorze. Fanki były nią wprost zachwycone, czego wyraz dały w licznych pochlebnych komentarzach pod zdjęciem. 

Zobacz także: Jesienne kurtki z kieszeniami!

Jak się okazuje, tę modną kurtkę Małgorzaty Rozenek-Majdan kupicie w sklepie Tiffi. Perfekcyjna zdecydowała się na model o nazwie FIFIF - te ubrania dedykowane są zwolenniczkom stylu eko. Kurtki te są ocieplane specjalnym eko puchem i dodatkowo futrem, oczywiście sztucznym.

Jeśli wam również podoba się modna kurtka Małgorzaty Rozenek-Majdan, mamy dla was dobrą wiadomość. Obecnie jest na promocji, dzięki czemu kupicie ją dużo taniej. Przeceniona jest z 699 zł na 489 zł.

Sprawdź też: Modne kurtki i płaszcze z kapturem na Avanti24.pl

 
Więcej o: