Ten produkt z Rossmanna daje efekt makijażu permanentnego brwi. Nie trzeba ich już malować! A kosztuje mniej niż 15 zł

Henna do brwi marki Delia to produkt typu 2 w 1. Nie tylko nadaje włoskom piękny, ciemniejszy kolor, sprawiając, że wyglądają na bardziej gęste, ale również pielęgnuje je, ponieważ zawiera w sobie cenny olejek arganowy.

Henna do brwi marki Delia to niekwestionowany hit wśród dużej liczby kobiet. I to już od wielu lat! Jej ogromnym atutem jest to, że daje efekt jak makijaż permanentny, a jest od niego dużo tańsza, bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna. W Rossmannie bez promocji kupicie ją za mniej niż 15 zł. A dość często jest też przeceniona, dzięki czemu możecie ją nabyć dosłownie za grosze.

Zobacz wideo

Ta henna do brwi jest hitem. Chodzi o produkt marki Delia. Daje efekt jak makijaż permanentny

Henna do brwi marki Delia cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kobiet, którym zależy na tym, aby mieć ciemniejsze i bardziej gęste brwi bez konieczności codziennego ich malowania. Produkt ten ma kremową konsystencję, dzięki czemu jest bardzo prosty w użyciu. Co więcej, nie tylko przyciemnia brwi, nadając im większej gęstości i pięknego konturu, ale również pielęgnuje je. Henna do brwi marki Delia zawiera odżywczy bowiem olejek arganowy, dzięki czemu również odżywia i wzmacnia włoski.

Henna do brwi marki Delia - popularny produkt, który kupicie w Rossmannie za mniej niż 15 zł

Henna do brwi marki Delia to produkt, który stosuje się w domu podczas samodzielnego barwienia włosków. Kosmetyk wyposażony jest w specjalny aplikator, którym nakłada się go. Sam zabieg jest bardzo prosty i szybki - trwa 5 minut. Co ważne, henna jest też łagodna dla skóry, ale warto przed pierwszym razem zrobić próbę uczuleniową. 

Henna do brwi marki Delia występuje w dwóch odcieniach:

  • czarny,
  • ciemny brąz.

Dzięki temu bez problemu dopasujesz jej kolor do swojej karnacji czy odcienia włosów. 

Henna do brwi marki Delia - zastąpi makijaż permanentny i konieczność codziennego malowania włosków

Henna do brwi marki Delia to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich kobiet, które chcą mieć bardziej wyraziste brwi: ciemniejsze i bardziej gęste bez konieczności poddania się zabiegowi makijażu permanentnego i bez konieczności codziennego malowania ich. Efekty użycia produktu utrzymują się do dwóch tygodni.

Hennę do brwi marki Delia bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann. Jej cena regularna to 13,99 zł. Warto jednak obserwować promocje, ponieważ produkt ten dość często jest przeceniony.

 
Więcej o: