Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. To bardzo rzadki widok! "Ale śliczna w tych włosach"

Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. To bardzo niecodzienny widok. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie. Fani piosenkarki również byli pod wrażeniem.

Cleo jest jedną z tych polskich gwiazd, które raczej nie eksperymentują z włosami. Piosenkarka od lat wierna jest temu samemu kolorowi - blond. Również fryzura, w tym długość włosów, pozostają niezmienne. Cleo zazwyczaj nosi swoje długie pukle albo upięte w wysoki kucyk, albo związane w warkocz. Jedynym urozmaiceniem fryzury popularnej piosenkarki są dodatki do włosów np. w postaci kolorowych tasiemek, efektownych spinek, czy opasek.

Tym razem jednak Cleo zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Piosenkarka postanowiła bowiem pokazać, jak prezentuje się w rozpuszczonych włosach. Fani są zachwyceni. Nie dziwimy się. My również jesteśmy.

Zobacz wideo

Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. To rzadki widok! Fani są pod wrażeniem

Cleo opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w świątecznej już odsłonie.

Choinka ubrana, lampki rozwieszone, pościel w mikołajkowe koty jest i podjadanie mandarynek hmmm... chyba Duch Świąteczny mnie dopadł. Na dniach pochwalę się wam moją choinką. Jest mega urocza, a ja dla was znowu coś muzycznego szczegóły niebawem.

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Uwagę zwraca przede wszystkim fryzura Cleo, a dokładnie jej rozpuszczone włosy. To naprawdę rzadki widok!

Jaka piękna.
Ale śliczna w tych włosach.
Ślicznie bardzo wyglądasz.
Ślicznie ci w rozpuszczonych włosach.

- to tylko niektóre z wielu pochlebnych komentarzy internautów na temat wyglądu Cleo w rozpuszczonych włosach.

 
Więcej o: