Dorota Gardias zaskoczyła kompletnie nową fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Dorota Gardias zaprezentowała się w burzy drobnych blond loków. Fani porównali ją do jednej z bohaterek serialu "Dom z papieru".

Dorota Gardias od dłuższego czasu wierna jest jednej fryzurze - krótkim włosom koloru czarnego. Można by wręcz powiedzieć, że to jej znak rozpoznawczy. Tym razem jednak gwiazda najwidoczniej zapragnęła zmiany. Dorota Gardias postawiła bowiem na burzę loków, czym zaskoczyła swoich fanów. Niektórzy internauci porównali prezenterkę do jednej z bohaterek niezwykle popularnego serialu, który możecie oglądać na platformie Netflix, czyli "Dom z papieru".

Zobacz wideo

Dorota Gardias i jej nowa fryzura. Prezenterka postawiła na burzę drobnych blond loków. Fani zachwyceni

Dorota Gardias opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w zaskakującej fryzurze. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Prezenterka postawiła bowiem na burzę drobnych loków w kolorze blond. To zapewne tylko chwilowa charakteryzacja (peruka), ale trzeba przyznać, że w nowej fryzurze Dorota Gardias wygląda oszałamiająco. Taka stylizacja włosów w stylu afro dodała bowiem prezenterce charakteru oraz pazura.

Fani oczywiście nie przeszli obojętnie wobec zdjęcia, na którym Dorota Gardias zaprezentowała się w nowej, zaskakującej fryzurze. Z ich licznych komentarzy wyraźnie wynika, że prezenterka w takim wydaniu bardzo przypadła im do gustu. Oto niektóre z ich pozytywnych komentarzy:

Czad.
Wyglądasz szałowo.
Mega.
Prześliczna.

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na podobieństwo Doroty Gardias w nowej fryzurze do bohaterki serialu "Dom z papieru":

Sztokholm' z "Dom z papieru" no wypisz wymaluj!
Myślałem, że to Sztokholm z "Domu z papieru".
 
Więcej o: