Rossmann sprzedaje hitowy tusz za 12 zł. To ulubieniec kobiet. Daje efekt jak dużo droższe maskary!

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty to kosmetyk typu 2 w 1. Po pierwsze, daje efekt maksymalnie pogrubionych i pięknie podkręconych rzęs. Po drugie, jednocześnie też pielęgnuje je. I co najważniejsze - jest tani! A teraz kupicie go na promocji w Rossmannie po jeszcze niższej cenie.

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty to ulubieniec wielu kobiet. I to już od lat! Nic dziwnego. Ten tusz do rzęs daje bowiem spektakularne efekty - zupełnie jak dużo droższe kosmetyki, ale za to jest od nich tańszy. I to niemało! A teraz kupicie go na promocji w drogeriach sieci Rossmann za mniej niż 12 zł.

Zobacz wideo

Rossmann sprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 12 zł. Chodzi o maskarę Pump Up Booster marki Miss Sporty 

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty to jeden z tych kosmetyków do makijażu, który znika z półek w bardzo szybkim tempie. Kobiety uwielbiają go za efekty, jakie daje, a także za jego naprawdę atrakcyjną cenę.

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty wyposażony jest w specjalną, bardzo grubą i gęstą szczoteczkę, która jest niezwykle łatwa w użyciu i daje piękne, wyraźne i zalotne spojrzenie w zaledwie kilka chwil.

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty daje efekt maksymalnie pogrubionych i podniesionych rzęs. Dzięki temu oczy stają się bardziej wyraziste, sprawiają wrażenie większych, a spojrzenie zalotne. Wystarczy już jedna warstwa! Dla większego i bardziej spektakularnego efektu zalecamy nałożyć jeszcze drugą.

Co ważne, tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty nie tylko pięknie maluje rzęsy, ale również je pielęgnuje. Zawiera bowiem ekstrakt z bambusa, keratynę, kolagen, witaminę A i E. Nic tylko malować rzęsy!

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty - hitowa maskara, którą kupicie na promocji w drogeriach sieci Rossmann

Tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty dostaniecie w dwóch wersjach: zwykłej oraz wodoodpornej. Regularna cena tej hitowej maskary to 18,49 zł. Teraz jest ona jednak na promocji. W drogeriach sieci Rossmann tusz do rzęs Pump Up Booster marki Miss Sporty kupicie za jedyne 11,99 zł.

 
Więcej o: