Shakira zachwyca w nowym teledysku. "Ma 43 lata, a wygląda na 25. Robi się coraz bardziej gorąca"

Shakira wystąpiła w najnowszym teledysku zespołu The Black Eyed Peas i skradła całe show. Piosenkarka pojawiła się w kilku odważnych stylizacjach i zachwyciła internautów z całego świata.

Shakira zaśpiewała w najnowszej piosence zespołu The Black Eyed Peas pt. "Girl Like Me". Do sieci właśnie trafił teledysk do tego utworu. Nie przesadzimy, jeżeli powiemy, że całe show skradła jedna osoba - właśnie Shakira. Pod teledyskiem, który został opublikowany na Youtube, wprost posypały się zachwyty nad wyglądem i formą piosenkarki. Nie dziwimy się - my również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Zobacz wideo

Shakira w nowym teledysku zespołu The Black Eyed Peas pt. "Girl Like Me". Fani są zachwyceni

Shakira za dwa miesiące skończy 44 lata. Dla niej jednak czas zdecydowanie się zatrzymał! Piosenkarka praktycznie nic się nie zmieniła przez ostatnie lata i wciąż wygląda jak na początku swojej kariery.

Teledysk zespołu The Black Eyed Peas do utworu pt. "Girl Like Me" dopiero co trafił do sieci, a już ma prawie 30 milionów odsłon. I zapewne duża część z nich to zasługa właśnie Shakiry. W teledysku piosenkarka występuje w odważnych i skąpych strojach, chwaląc się swoją rewelacyjną sylwetką. 

Pod teledyskiem opublikowanym na Youtube pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów z całego świata. Oto niektóre z ich pochlebnych komentarzy:

Że co, ona ma 43 lata?
Shakira ma 43 lata, a wygląda na 25. Robi się coraz bardziej gorąca.
Przepraszam, ona ma 43 lata?
Shakira ma 43 lata i wygląda młodziej niż licealistki. Jak to możliwe?
Myślałem, że oglądam stary film, ale właśnie zdałem sobie sprawę, że Shakira się nie starzeje.
 
Więcej o: