Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ciało pół roku po porodzie. Pozuje w samej bieliźnie. "Jestem z siebie dumna, a co!"

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy regularnie trenuje, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Pół roku po porodzie pochwaliła się efektami swoich treningów. Wow!

Małgorzata Rozenek-Majdan sześć miesięcy temu (na początku czerwca tego roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Od samego początku pokazuje również, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała, jak wygląda jej ciało pół roku po porodzie.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w samej bieliźnie i pokazuje swoją rewelacyjną sylwetkę pół roku po porodzie

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan już po półtora miesiąca od urodzenia swojego trzeciego dziecka Henryka wróciła do regularnych ćwiczeń. Informację tę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również zdjęcia, na których pokazała, jak wyglądało jej ciało. Fani byli zachwyceni!

Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie postawiła na rozsądne odchudzanie bez pośpiechu. Gwiazda od kilku miesięcy regularnie ćwiczy z trenerką. Teraz pół roku po urodzeniu swojego kolejnego dziecka Perfekcyjna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją ubraną w samą bieliznę

Jestem z siebie dumna, a co!

- przyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen IS @m_rozenek

Więcej o: