Jak namalować idealną kreskę eyelinerem? Pomoże ci wsuwka do włosów. Genialny trik!

Jak namalować idealną kreskę na oku? Przy pomocy zwykłej wsuwki do włosów. To banalnie prosty sposób, który robi furorę w sieci.

Odpowiednio zrobiona kreska na oku potrafi zdziałać prawdziwe cuda: nadać oku odpowiedni kształt, skorygować jego ewentualne niedoskonałości, podkreślić spojrzenie, nadając mu wyrazistości oraz zagęścić rzęsy. Jest to ponadczasowy element make upu, który nigdy nie wychodzi z mody. Niestety wiele kobiet ma problemy z namalowaniem idealnej kreski na oku. Jest jednak na to genialny trik! I co ważne jest banalnie prosty.

Zobacz wideo

Jak namalować idealną kreskę eyelinerem? Pomoże wsuwka do włosów

Wsuwki do włosów kojarzą się jednoznacznie jako ozdoba do włosów i pomoc przy ich stylizacji np. do podtrzymania koczka. Mało kto jednak wie, że z powodzeniem można ich użyć podczas robienia makijażu. Tak, tak, to nie żart. Potrzebna ci będzie jedna zwykła wsuwka do włosów, którą za grosze kupisz w każdej drogerii.

Jak namalować idealną kreskę? Wystarczy pomalować końcówkę wsuwki do włosów eyelinerem i przyłożyć do oka, po jego zewnętrznej stronie - dokładnie w tym miejscu, w którym chcemy zrobić kreskę. Następnie wsuwkę należy przycisnąć do powieki, dzięki czemu eyeliner odbije się na niej, tworząc zarys kreski. Na koniec wystarczy ją wypełnić i poprawić. Prawda, że banalnie proste i szybkie?

Dokładną instrukcję, jak namalować kreskę na oku przy pomocy wsuwki do włosów znajdziecie poniżej na prostym filmiku z Youtube. Przy okazji dowiecie się również, czego unikać podczas takiego makijażu oka i jak poprawiać ewentualne błędy.

 
Więcej o: